اسپرتاستایل مردانهپیراهن مردانهتی شرت مردانه

۸ راه برای پوشیدن تی شرت سفید مردانه

0
تی شرت سفید گل نرگس

تی شرت مردانه قطع به یقین مناسب ترین لباس برای فصل بهار و شروع گرما است. تی شرت مردانه لباسی است که تقریبا همه آقایان حداقل یک عدد از آن را در کمد خود دارند. به بیان بهتر با شروع فصل گرما آقایان به لباس های نازک و خنک مانند تی شرت و پیراهن های نازک و آستین کوتاه اقبال بیشتری دارند.

در این مبان تی شرت ها به خاطر ظاهر نوین تر و جذاب تر میان آقایان محبوبیت بیشتری دارند. از آن جایی که در بهار و تابستان رنگ های کم رنگ و ساده کاربرد بیشتری دارند. در ادامه به بررسی تی شرت رنگ سفید و ست های مختلف با آن می‌پردازیم.

تی شرت سفید مردانه:

تی شرت سفید مردانه گل نرگس

تی شرت سفید برخلاف ظاهر ساده خود کاربرد بسیاری در استایل مردانه دارند. چرا که به سادگی با لباس های مختلفی ست می شوند. تنها اشکال این لباس مردانه محبوب چرک تاب بودن آن است. یعنی لکه عرق و خوراکی وروغن ها را خیلی سریع به خود میگیرد و غیر قابل استفاده می شود.

با ما همراه باشید.

ترکیب شماره۱: کت و شلوار اسپرت و تی شرت سفید مردانه

کت و شلوار مردانه سفید تی شرت سفید مردانه گل نرگس

کمی غیرقابل باور است اما واقعیت دارد، این ترکیب هوشمندانه ترین استایل با استفاده از تی شرت سفید است. اگر فردی هستید که اهل ریسک هستید و استایل های برجسته و چشم گیر را می پسندید این ترکیب را از دست ندهید. آن چه در این ترکیب مهم است اندازه بودن تی شرت است. تی شرت سفیدی که در این تیپ به کار می برید باید املا فیت تن شما باشد. نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.

جالب است بخوانید  گابریل مکت و 10 نکته ای که از استایل او می آموزیم

هم چنین این نکته را بدانیدکه این لباس را باید درون شلوار قرار دهید. هرچند همه رنگ ها با سفید ست زیبایی می سازند اما برای اینکه جذاب تر ئ چشم گیر تر باشید کت و شلوار اسپرت مشکی را به شما پینهاد میدهیم. در نهایت کت و شلوار طوسی اسپرت.

هم چنین فراموش نکنید که باید با ترکیب کت و شلوار مشکی و تی شرت سفید از کتانی های تخت استفاده کنید. می توانید روی ونس سفید حساب کنید.

ترکیب شماره دو: ژاکت چرم مشکی و تی شرت سفید

ژاکت چرم مشکی و تی شرت سفید مردانه _ گل نرگس

حتما این ترکیب به چشم شما کاملا آشنا هستند. هرچند این ست کمی نوستالژی است اما هم چنان جذاب و جا افتاده است. اگر می خواهید ازطرح های نوین تر و جدید تر این ست استفاده کنید می توانید به ژاکت های طرح دار نیز فکر کنید. برای اینکه استایل خود را تکمیل کنید می توانید یک جین دودی و بوت چرم مشکی را نیز با تی شرت سفید و ژ اکت چرم امتحان کنید.

ترکیب شماره سه: شلوار پارچه ای و تی شرت سفید مردانه

شلوار پارچه ای تی شرت سفید مردانه گل نرگس

اگر میخواهید استایل لئونارو دی کاپریو در گرگ وال استریت را امتحان کنید یا هوای استایل کلاسیک دهه ۵۰ میلادی به سرتان زده است پوشیدن یک تی شرت سفید یقه گرد را با یک شلوار پارچه ای کژوال به شما پیشنهاد می کنم. کتانی سفید را فراموش نکنید.به این تیپ گلف استایل هم می گویند.

ترکیب شماره چهار: شلوار جین تیره و تی شرت سفید

جین تیره تی شرت سفید مردانه گل نرگس

ترکیب نوستالژی بعدی ست جین مام استایل راسته  و تی شرت سفید است. اگر بتوانید بهترین جین را پیدا کنید که به شما بیاید استایل محشر و جذابی خواهد شد. این شلوار شما را کشیده تر و باریک تر نشان میدهد. و در نهایت تی شرت سفید مردانه نهایت تعادل را برقرار خواهد کرد. اگر بخواهید می توانید با تا کردن پاچپه های شلوار استایل خود امروزی تر کنید

جالب است بخوانید  چگونه می توان پیراهن و کراوات را با کت و شلوار مشکی ست کرد؟

ترکیب شماره پنج: پیراهن آستین بلند، جین تیره و تی شرت سفید

تی شرت سفید مردانه پیراهن مردانه جین تیره گل نرگس

لایه لایه لباس پوشیدن یک کار حرفه ای است و کار هر کسی نیست. اما نتیجه نهایتا عالی و جذاب است. اگر بتوانید یک پیراهن خوش طرح مانند پیراهن چهارخانه بپوشید موفق خواهید بود.

اگر یک شلوار جین تیره با آن بپوشید با یک تیر دو نشان خواهید زد.

ترکیب شماره شش: شلوار مشکی و بافت کلاسیک

تی شرت سفید مردانه و ژاکت بافت نازک گل نرگس

ژاکت های نازک که از لباس های نظامی وارد دنیای مد شدند به طور چشم گیری کاربردی هستند. اگ میخواهید که استایل ارتشی خود را تکمیل کنید یک تی شرت سفید که پیشینه ای ارتشی دارد به آن اضافه کنید. حال که استایلتان تکمیل شد یک شلوار کتان مشکی به آن نیز اضافه کنید و یک تحول عالی را احساس کنید.

یک لوفر مشکی باعث یکدست شدن استایل شما خواهد شد و تی شرت سفید نیز در مرکزیت استایل شما خواهد درخشید.

ترکیب شماره هفت: ژاکت جین یخی ، شلوار جین و تی شرت سفید مردانه

ژاکت جین مردانه تی شرت سفید جین تیره گل نرگس

دو نکته مهم در ترکیب این لباس های جذاب وجود دارد

  1. کنتراست بین دو لباس جین
  2. اندازه کت تک

ترکیب شماره هشت: اورکت کرمی و تی شرت سفید

اورکت کرمی و تی شرت سفید مردانه گل نرگس

همانقدر که رنگ های تیره با تی شرت سفید جذاب هستید رنگ های روشن هم با تی شرت سفید زیبا و چشم گیر هستند. به عنوان مثال یک اور کت کرم رنگ را با یک جین تیره بپوشید. حالا می بینیم که تی شرت سفید با یک ست روشن نیز بسیار زیبا و چشم گیر است.

هشت ترکیب جذاب را با تی شرت سفید امتحان کردیم امیدواریم با این ترکیب ها استایل جذابی داشته باشید.

جالب است بخوانید  کت و شلوار طرح دار را چگونه ست کنیم؟

 

 

گابریل مکت و ۱۰ نکته ای که از استایل او می آموزیم

مقاله قبلی

هر آنچه که باید در ست کردن اکسسوری های مردانه بدانید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت