اکسسوریکراوات مردانه

۳+۳ پیشنهاد برای انتخاب یک کراوات درجه یک و عالی

0

برای بسیاری از آقایان ممکن است سوال ایجاد شود که کدام کراوات را باید با چه لباسی بپوشند؟ مساله این جاست که کراوات عموما از طرح ها، مدل ها و رنگ های بی شماری بهره مند می برند. لذا انتخاب گاهی برای آقایان سخت می شود.

کراوات یک اکسسوری رسمی است اما الزامی نیست و نمی توان آن را با پاپیون و دستمال گردن جایگزین کرد. این نکته را خوب است بدانید در میان اکسسوری های رسمی هیچ کدام به اندازه کراوات کاربرد ندارند.

کراوات به عنوان یک اکسسوری مردانه پارچه ای باعث کشیده به نظر رسیدن شما می شود. هم چنین تنها اکسسوری رسمی و اداری نیز کراوات است.

به بیان بهتر اگر لازم باشد در محل کار یک جلسه رسمی یا هر محیط کاری دیگری از یک اکسسوری استفاده کنید آن اکسسوری نمی تواند چیزی غیر از کراوات باشد. بسیاری از آقایان علاقه شدید به این اکسسوری جذاب مردانه دارند و تعداد زیادی از آن را در کمد لباس های خود ذخیره کرده اند. اما در این میان تعداد از کراوات ها هستند که بیشتر از بقیه کاربرد دارند.

البته نه بر حسب اینکه کاربری متفاوتی دارند بلکه بر اساس اینکه رنگ و طرح آن ها با هر کت و شلوار و استایلی هماهنگی دارد.

مثل کراوات قرمز، کراوات آبی، کراوات سرمه ای، کراوات مشکی

به طور مثال این رنگ کراوات ها قابلیت این را دارند که با استایل کژوال و استایل رسمی نیز به کار گرفته شوند. نه تنها با کت و شلوار شما بلکه با طیف وسیعی از لباس های شما.

جالب است بخوانید  پیراهن و کراوات مردانه به چند روش ست می شوند؟

کراوات زرشکی:

کراوات زرشکی گل نرگس

این رنگ کراوات بخاطر رنگ ساختارشکن و هیجان انگیز خود برای آقایان بسیار جذاب است. بسیاری از آقایان در انتخاب رنگ کت و شلوار فقط به چند رنگ محدود هستند.مثل مشکی، سرمه ای، طوسی

این دسته از رنگ های خنثی با رنگ قرمز تناسب فوق العاده ای دارند. پس انتخاب بسیاری از آقایان است. چرا که استایل را از یک نواختی خارج میکند. بافت پارچه کراوات شما می تواند از هرینگ بون تا ابریشم خالص متغیر باشد.

کراوات قهوه ای:

کراوات قهوه ای گل نرگس

قهوه ای در کل یک رنگ غیررسمی است. پس می توان در استایل کژوال و استریت استایل از کراوات قهوه ای استفاده کنید. چون این کراوات رنگی غیررسمی دارد می تواند بافتی غیررسمی نیز داشته باشد. پس می توانید از کراوات هایی استفاده کنید که بافت پارچه آن ها غیررسمی یا کژوال باشند. یک بافت متفاوت می تواند تغییر جالبی در استایل شما به وجود آورد. رنگ های تنباکوئی تا قهوه ای روشن نیز بازه جالبی از این رنگ است.

کراوات سرمه ای:

کراوات سرمه ای گل نرگس

لاجوردی، سرمه ای، آبی نفتی تیره، آبی سیر، کله غازی

همه از طیف های سرد هستند. اما از لحاظ جان بخشی به لباس های دیگر رنگی گرم محسوب می شوند. مناسب ترین انتخاب برای آقایان نیز محسوب می شود. از آن جایی که جلب توجه نمی کنند برای مصاحبه کاری انتخابی عالی است. اگر فردی هستید که روزانه از کت و شلوار استفاده نمی کنید کراوات لاجوردی بهترین گزینه برای شما است.

کراوات راه راه:

کراوات راه راه گل نرگس

این مدل کراوات از دسته کراوات های کلاسیک است که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده و مورد توجه بسیاری از آقایان قرار گرفته است. همه آقایان حداقل یک عدد از ان را در رنگ آبی و قرمز دارند اما پیشنهاد می کنم رنگ های سبز و سفید راه راه، بنفش قرمز راه راه، برنزی و آبی راه راه را امتحان کنید.

جالب است بخوانید  3 اشتباه رایجی که آقایان در پوشیدن کت و شلوار مرتکب می شوند کدام است؟

کراوات طرح بته جقه:

کراوت بته جقه گل نرگس

کراوات هایی که در طرح بته جقه هیتند در ابعاد و اندازه و مدل های مختلف تولید می شوند. بته جقه هرچند یک طرح کلاسیک است اما کمتر از مردی ازآن استفاده می کند. در انتخاب این مدل کراوات یک قانون وجود دارد اگر طرح بته جقه شما بزرگ باشد رنگ زمینه آن باید تیره و اگر طرح بته جق شما کوچک باشد رنگ زمینه آن باید روشن باشد.

کراوات خال خالی یا خال دار:

کراوات خال خالی گل نرگس

یک طرح کلاسیک همیشه به روز

لطفا سعی نکنید که به سراغ طرح های خیلی بزرگ و یا خیلی ریز بروید. طبق معمول آقایان از رنگ های تیره مثل آبی و قرمز ساده استفاده میکنند. این طرح این قابلیت را دارد که با هر رنگ کت و شلوار ست شود. پس میتوانید روی رنگ های شاد و جذاب حساب ویژه ای باز کنید مثل عنابی، زرد و نارنجی.

در نهایت در انتخاب مدل کراوات به اکسسوری های دیگر مانند پوشت باید توجه کنید. در انتخاب کراوات اگر تصمیم به استفاده از اکسسوری های فلزی مثل پین کراوات یا گیره کراوات را دارید به جنس بسیار دقت کنید تا کراوات آسیب نبیند.

روش های ست کردن شلوار جین با جلیقه مردانه

مقاله قبلی

بررسی مناسب ترین پیراهن ها برای روزهای گرم سال

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اکسسوری