استایل مردانهجلیقهرسمیکت و شلوارکت و شلوار مردانه

چگونه جلیقه به ما کمک میکند با کت و شلوار استایل جذاب تری داشته باشیم؟

0
جلیقه مردانه گل نرگس

ست کردن جلیقه و حتی پوشیدن جلیقه اصلا کار آسانی نیست و همه به فنون و رازهای ست کردن جلیقه آشنا نیستند. جلیقه  به عنوان یک آیتم تاثیرگذار به دنیای مد و استایل آقایاناست. پوشیدن جلیقه نیاز به دانش استایل و ست کردن دارد. در این مقاله از گل نرگس قصد داریم اصول پوشیدن و ست کردن جلیقه را بررسی کنیم.

چرا جلیقه مردانه میان آقایان محبوب است؟

کمتر اتفاق میافتد که جلیقه تنها انتخاب برای یک میهمانی یا مراسم باشد ، اما بر خلاف آنچه به نظر می‌رسد با جلیقه میتوانید به اندازه زمانی که کت و شلوار می‌پوشید خوش تیپ باشید .جلیقه را می‌توانید بدون آیتم های اضافه بپوشید و از ظاهر خود لذت ببرید. اما لازمه پوشیدن جلیقه خوش سلیقگی، اعتماد به نفس بالا و داشتن ایده هایی درباره اسمارت استایل است .

جلیقه را با چه لباس هایی می‌توان ست کرد؟

جلیقه یک آیتم بهبود دهنده است . به این معنا که اگر به ترکیب لباس های شما اضافه شود افزون بر اینکه استایل شما را بهتر جلوه داده و آن را بهبود می بخشد به شما قدرت انتخاب بیشتری میدهد . جلیقه در روزهای سرد سال شما را گرم می کند و از در روز های گرم به شما امکان درآوردن کت را می دهد و جذابیت استایل شما را به خوبی حفظ می کند.

 اگر میخواهید استفاده از جلیقه را در استایل خود شروع کنید از مینیمال ترین طرح ها و ساده ترین سطوح استایل شروع کنید . به عنوان مثال می‌توانید برای شروع از جلیقه های ساده به همراه کت و شلوار استفاده کنید . جلیقه در زیر یک کت زیبا جلوه زیادی ندارد و به شما امکان سنجیدن استایلتان را می‌دهد .

در استایل کلاسیک رسمی مردانه می‌توانید روی پارچه، مدل، الگوها و رنگ جلیقه مانور دهید و تمرکز کنید و توجه را از روی کت و شلوار برداشته وروی جلیقه فوکوس کنید و خوش تیپ باشید .

بر چه اساسی جلیقه را انتخاب کنیم؟

شما میتوانید جلیقه را برحسب مراسم و مکانی که قصد حضور در آن را دارید بپوشید. اگر به خوبی با استانداردهای پوشیدن جلیقه در استایل فرمال مردانه آشنا باشید ممکن نیست اشتباه کنید . هم چنین جلیقه و استایلی که می‌خواهید ایجاد کنید تا مقدار زیادی به برنامه ریزی شما برای پوشیدن آن وابسته است پس دلیلی برای نگرانی در مورد طرح و رنگ جلیقه کلاسیک وجود ندارد .

جلیقه جزو آیتم هایی است که باید شما در کمدتان چندین دست ازآن را داشته باشید . شما نمیتواند به یک جلیقه اکتفا کنید و توقع داشته باشید بسیاری از استایل های مختلف شما را ساپورت کند . شما باید استایلی که با جلیقه ایجاد میکنیدرا به دو دسته فرمال و دیلی استایل تقسیم کنید

استایل روزمره 

از ترکیب های رنگی استفاده نکنید و به جای آن سعی کنید از طرح های مخمل و کشمیر یا دیگر الگوها در پارچه جلیقه خود استفاده کنید هم چنین از انتخاب جلیقه با پارچه های روشن و جذاب اجتناب کنید . باز هم تاکید میکنم از رنگ هایی که هارمونی ایجاد میکنند در استایل خود استفاده نکنید . جلیقه های تک ردیف کژوال ترین جلیقه ها محسوب می‌شوند زیرا کاملا ساده و بدون یقه برگردان دوخته می‌شوند .

در ترکیب کردن استایل کژوال روزانه در مورد هم خوانی رنگ و پارچه شلوار و جلیقه نگرانی نداشته باشید. جلیقه را می‌توانید در استایل کژوال روزمره با شلوار های کتان ، پشمی ، پارچه ای و جین ست کنید. اصولا جلیقه به عنوان یک لباس کژوال روزمره طراحی شد پس این نکته را فراموش نکنید . آن چه در استایل کژوال مهم است کاربردی بودن و راحت بودن لباس است پس هیچ دلیل برای نگرانی در مورد آداب و اصول آن وجود ندارد .

استایل رسمی و اداری مردانه

مراسم های رسمی مانند یک جلسه اداری ، قرار ملاقات های کاری ، صرف یک شام دوستانه همه از مواردی هستند که شما لازم است تشریفات خاص آن مراسم و موقعیت رسمی را درک کرده و به قوانین  لباس پوشیدن احترام گذاشته و رسمی بپوشید . در این استایل نیز جلیقه های تک ردیف دکمه کارساز و مفیدند و اثر خارق‌العاده ای در استایل رسمی شما خواهند داشت. هر چند رسمی بودن باعث می‌شود که شما به کت و شلوار سه تکه روی بیاورید اما نیازی به محدودیت نیست و می‌توانید از پارچه های براق و دیگر پارچه های خاص و جذاب در جلیقه استفاده کنید .

جلیقه هایی به رنگ آبی تیره ، دارک بلو ، خاکستری ، طوسی و مشکی بسته به نوع مراسم انتخاب های مناسبی محسوب می‌شوند .

جالب است بخوانید  مردان جنتلمن چه اصولی را در استایل و پوشش خود رعایت میکنند؟

چگونه صنعت دام و طیور وآبزیان به یکی از برترین صنایع ارزآور ایران تبدیل شد؟

مقاله قبلی

۷ مدل محبوب و شیک پیراهن مردانه میان آقایان خوش استایل

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *