اکسسوریکراوات مردانهکمربندمردانه

چه آیتم هایی استایل شمارا جذاب تر نشان میدهد؟

0
آیتم های جذاب استایل مردانه من استایل

همه اقایان در استایل خود تلاش می‌کنند که بی نقص باشند. همه آیتم ها و اجزاء در استایل شما وظیفه ای به دوش دارند و اگر کم یا زیاد شوند تاثیر منفی در استایل شما خواهند داشت. پس لازم است که همه آیتم ها به درستی و به اندازه دراستایل به کار برده شوند.

اگر شما در استایل خود از بهترین لباس ها استفاده کنید یا  گران ترین برند کفش را به پا کنید اما از اکسسوری های مردانه استفاده نکنید یا انتخابی درست و مناسب نداشته باشید، ظاهر شما شیک، مرتب و موقر نخواهد بود. آقایان درمقایسه با خانم ها تنوع کمتر و  محدود تری در لباسهای خود دارند. از این رو باید در اجزای مجلل استایل خود یعنی اکسسوری ها استفاده کنند تا نظم و هارمونی به اوج خود برسد. آنچه در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم  اکسسوری های مردانه ای است که شما را جذاب تر و زیباتر میکنند. در ادامه با ما همراه باشید

کمربند و ساسپندر مردانه

اهمیت انواع کمربند و ساسپندر مردانه را هیچ گاه دست کم نگیرید. یک کمربند مردانه شیک با یک سگک مینیمال نقش مهمی استایل شما ایفا می‌کند و یک ساسپندر متناسب با اجزای دیگر تیپتان جزئیات لازم برای شیک بودن را فراهم می‎‌کند.

کمربند مردانه گل نرگس

استفاده از ساسپندر به آقایانی توصیه می‌شود که بالا تنه بلندی دارند. ساسپندر می‌تواند بالاتنه را به چندین بخش تقسیم کند و با این خطای دید آن را متناسب نشان دهد.

بهتر است بین رنگ کمربند و کفشتان تناسب برقرار باشد؛ اما این قانون الزامی نیست.

جالب است بخوانید  این اکسسوری ها برای کت و شلوار مناسب هستند!

همواره از یک کمربند ساده استفاده کنید. کمربند ساده استایل شما را جذاب تر خواهند کرد و فراموش نکنید که این مساله در استایل رسمی صادق است.

ساسپندر گل نرجس

کراوات؛ اکسسوری همیشگی شما

اینکه چه شده که کراوات به یکی از مهم‌ترین اکسسوری های یک استایل شیک تبدیل شده، ما هم نمیدانیم آنچه واضح است این است که استایل رسمی مردانه بدون کراوات چیزی کامل نیست.

از طرفی گیره کراوات بیشتر از آنکه نقش نگهدارنده و متصل کننده کراوات به پیراهن  را داشته باشد، به یکی از اکسسوری‌های مهم در نشان دادن سلیقه شخصی آقایان مبدل گشته است.

این نکته را بدانید که استفاده از کراوات محدود به مراسم های رسمی است؛ لذا اگر در یک شرکت استارتاپی کار می‌کنید که همه کارمندان استایل روزمره یا Casual دارند، نیازی به استفاده از کراوات نیست؛ مگر اینکه اهل ساز مخالف زدن باشید.

کراوات مردانه گل نرگس

انگشتر مردانه، راهی برای جذابیت بیشتر

بسیاری از آقایان، به استفاده از انگشتر اهمیت نمیدهند. انگشتر یکی از جزئیات و اکسسوری‌های مهمی است که می‌تواند نشان دهنده قدرت و سلیقه شما باشد؛ بنابراین اگر فکر می‌کنید تنها انگشتری که می‌توانید به دست کنید، حلقه ازدواجتان است، بهتر است این موضوع را فراموش کنید.

انگشترهای پهن با برش‌های زاویه‌دار جلوه مردانه‌تری نسبت به انگشترهای ظریف دارند.

اگر انگشتانتان پهن و کوتاه هستند از انگشترهایی با ضخامت کمتر و نگین‌های کوچکتر استفاده کنید.

با انگشتان بلند مجاز به استفاده از بیشتر انواع انگشترها هستید.

اگر دوست دارید انگشترتان نگین سنگ داشته باشد، سعی کنید بین رنگ نگین و سایر جزئیات به کار رفته در استایلتان تناسب ایجاد کنید

جالب است بخوانید  پیراهن و کراوات مردانه به چند روش ست می شوند؟

انگشتر مردانه گل نرگس

کیف دستی و کیف پول

خیلی‌ها معتقدند موقع انتخاب کیف دستی و کیف پول باید به هدف آن‌ها که نگه داشتن وسایل و پول است دقت داشت؛ نه بعد زیبایی‌شان؛ اما واقعیت این است که می‌توان این دو مورد را با هم ترکیب کرد و از نتیجه به دست آمده، لذت برد.

از کیف دستی رسمی که تحت عنوان کیف سامسونایت شناخته می‌شود؛ فقط در مجالس رسمی استفاده کنید. از کیف پستچی در موارد نیمه رسمی و روزمره و از کوله پشتی تنها در شرایط روزمره کمک بگیرید.

کیف پول مخصوص شرایط رسمی به کیف پول کتی معروف است. این کیف اغلب بلند و باریک است.

کیف پول روزمره می‌تواند پهن‌تر و کوتاهتر باشد؛ اما نباید داخل جیب‌های شلوار قرار بگیرد و ضخامتش استایل شما را به هم بریزد.

رنگ‌های پیشنهادی برای انتخاب کیف پول اغلب در مجموعه مشکی، قهوه‌ای سوخته و شتری قرار می‌گیرد.

بهتر است بین رنگ کیف پول و کیف دستی‌تان هماهنگی برقرار کنید.

کیف مردانه گل نرگس

زمان روی مچ دست شما

هفتمین و آخرین مورد ضروری که در فهرست جزئیات ظریف استایل مردانه قرار می‌گیرد، ساعت مچی است. اهمیت ساعت مچی در این حد است که به دست نکردن آن بهتر از به دست کردن یک مدل نامناسب است.

سعی کنید بین رنگ بند ساعت مچی اسپرت، لباس‌ها و تناژ پوست خود تناسب برقرار کنید.

معمولا استفاده از صفحه‌های گرد نسبت به صفحه‌های مربع شکل زیبایی بیشتری دارد و به روزتر به نظر می‌رسد.

ساعت مردانه گل نرگس

تفاوت پیراهن های رسمی و کژوال چیست؟

مقاله قبلی

چگونه میتوانم شلوار کتان را با انواع کفش ها ست کنم؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اکسسوری