اسپرتاستایل مردانه

همه انتخاب های خوب برای شیک پوشی پاییزه:

0
استایل پاییزی گل نرگس

حس حال اول صبح های پاییز را چقدر تجربه کرده اید؟ صبح های زیبای پاییزی که فقط می تواند با یک استایل فوق العاده بیرون رفت. اما چالش دقیقا اینجاست که چه بپوشیم که خوشتیپ و شیک پوش باشیم؟

همیشه شما آقایان به دنبال یک استایل بسیار زیبا و خاص خود هستید. شما باید برای یک استایل شیک و مردانه نیازمند آن هستید که بدانید چگونه لباس خود را بپوشید؟ و یا در برخی مواقع می خواهید بدانید چگونه لباس های خود را انتخاب کنید تا هم شیک باشد و هم مردانه. بسیاری از مردان جوان همیشه به دنبال این شیک بودن ها هستند اما واقعا چه کاری انجام دهیم که هم شیک باشیم و هم مردانه و هم بتوانید نظر خانوم خود را جلب کنید ؟ که البته فکر کنم این گزینه آخر بسیار سخت به نظر می آید.

اما باید بگویم اصلا نگران نباشید ما اینجا هستیم تا شما را همراهی کنیم که بتوانید یک استایل مردانه و شیک و خانوم پسندانه داشته باشید.

لباس پاییزی گل نرجس

برای داشتن یک استایل مناسب به مطالب زیر دقت کنید.

لباس روی لباس جذابیت را بیشتر می کند :

پاییز دقیقا یک فرصت است تا بتوانید از این روش استفاده کنید و بسیار شیک پوش باشید. اما منظور چیست؟ فصل پاییز معمولا آب و هوای یکسانی ندارد یعنی برخی از روزهای صبح های بسیار سر و بارونی و ظهرهای بسیار گرم و آفتابی دارد. پس در این جاست که شاید باید لایه ای لباس بپوشید. برای مثال شما می توانید یک سوییشرت زیبا رو صبح بر تن کنید و هنگامی که گرمتان شد آن را دربیاورید و با یک پیراهن باشید.

جالب است بخوانید  مهم‌ترین آیتم ها در خوش استایلی آقایان

اما باید بگویم همیشه این روش یکی از راه های جذابیت است. شما با این روش می توانید بسیار جذاب و شیک پوش دیده شوید.

در بسیاری از موارد شما لباس های پاییزی بسیار زیادی را دارید که در کمد لباس های خود را که باز کنید می بینید اما در بسیاری از این مواقع این لباس ها بسیار ساده هستند اما همانطور که گفته شد پاییزی فصلی است که شما با لایه ای پوشیدن لباس های خود می توانید بسیار خوشتیپ و شیک باشید.

اما باید بگویم منظور ما این نیست که هرچی دستتون اومد روی لباس خود بپوشید.  متأسفانه این راه به بی‌راهه می‌رود. شما می‌توانید با استفاده از ساده‌ترین لباس‌ها، لایه‌های زیبایی در کنار هم درست کنید. ژاکت خاکستری با شلوار جین را تصور کنید، چقدر ساده و جذاب است. هنوز هم جذاب نیست؟ پس یک تی‌شرت سفید به زیر تی‌شرت اضافه کنید. چقدر بهتر شد. این یک راه بسیار زیاد ساده است. برای اینکه این استایل شما جذابیت بیشتری به خود بگیرد می توانید جزئیات بیشتری نیز به لباس های خود اضافه کنید. فکر نکنید برای اضافه کردن لایه ها به لباس تعداد مشخصی باید باشد شما می توانید به هر مقداری که لازم است این کار را بکنید.

لباس پاییزه گل نرجس

کت تک به تن کنید :

بیشتر مردان فکر می کنند همیشه برای این که استایل خوبی داشته باشند باید از کت و شلوار استفاده کنند. و بسیاری از آن ها فکر می کنند فقط کت و شلوار به استایل آن ها رسمیت می دهد.

باید به شما آقایانی که همچو تفکری دارید بگویم که سخت در اشتباه هستید زیرا اصلا نیاز نیست شما حتما کت و شلوار به تن کنید. یکی از راه هایی ه باعث شیک پوشی می شود استفاده از کت تک است. سعی کنید اگر می خواهید با استایل های روزانه خود بدرخشید هر روز بر روی لباس های هر روز خود کت تک بپوشید. این سبک از لباس پوشیدن موردعلاقه مردان کارمند و اهل کار است. هیچ لباسی روی لباس‌های دیگر همانند کت نمی‌تواند زیبایی و جلوه مناسبی به مردان بدهد. تی‌شرت سفید و شلوار جین آبی به همراه یک کت آبی تیره جذابیت فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورد . پس اگر می خواهید استایل جذاب بی برو برگشتی داشته باشید می توانید از کت تک بر روی لباس های خود استفاده کنید.

جالب است بخوانید  راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مردان لاغر اندام و بلند قد

کت تک پاییزه گل نرجس

شال گردن :

همیشه همه شما آقایان از این که استایل شما بسیار ساده است می نالید. اما بهتر است بگویم شما می توانید در عین این سادگی از موارد جزئی استفاده کنید که بسیار زیبا بدرخشید. یک شال گردن می تواند استایل شما را جذاب تر کند. شما در پاییز با ست کردن شال گردن ها با لباس های خود می توانید بسیار شیک و زیبا باشید.

همچنین شما با وجود شال گردن ها می توانید یک استایل فوق العاده شیک پاییزی را برای خود داشته باشید. اما شال گردن علاوه بر جذابیت به استایل شما باعث می شود تا گردن شما همیشه در روزهای سرد، گرم بماند.

شالگردن مردانه گل نرگس

وسواس بیش از اندازه ممنوع :

شما به عنوان یک آقا شاید با خواندن مقالات بالا وسواس بی جا برای خریدن لباس دیگر به خرج دهید. شما باید بدانید که همه چی در حد تعادل باشد وسواس بی از اندازه هم باعث می شود همه چی بدتر شود و همچنین وسواس بیش از حد می‌تواند شما را گمراه کند و باعث شود شما انتخاب اشتباهی انجام دهید. لباس خودتان را ساده انتخاب می‌کنید، به دنبال ست کردن دستبند با ساعت هستید، کفش با ساعت، کمربند با شلوار، لباس‌های روی‌هم با یکدیگر همگی باعث خواهد شد، سردرگم شوید. البته وسواس در شیک‌پوشی دامن همه را می‌گیرد، نگران نباشید، فقط سعی کنید لباس ساده‌ای به تن کنید و با استفاده از نکته‌هایی که به شما در بالا آموزش دادیم، جذابیت بیشتری به خودتان اضافه کنید

مد ها را فراموش کنید :

بسیاری از آقایان فکر می کنند باید روی هر چی که مد می شود زوم کنند و همش از مد پیروی کنند اما واقعا این گونه نیست همیشه مد جوابگو نیست. اغلب مردان برای جذاب بودن، سراغ مد های روز دنیا می‌روند. یادتان باشید که اصلا مد در اکثر مواقع شما را گمراه می کند. مردان عادی که دوست دارند لباس جذاب بپوشند لازم نیست از این روند اطاعت کنید، حتی باید مخالفت کنید.

جالب است بخوانید  آداب انتخاب کت و شلوار مردانه مناسب برای جلسات کاری و اداری

نتیجه :

در کل از این مقاله می خواهم این نتیجه را بگیرم که نیاز نیست برای شیک پوشی در فصل پاییز یا هر زمان دیگری خودتان را به این در و آن در بزنید شما می توانید جلوی آیینه بروید و متناسب با خود استایل خود را انتخاب کنید و این همان شیک پوشی خواهد بود که دنبال آن هستید. همچنین متناسب با فصول نقش اکسسوری ها ( برای مثال شال گردن) را نادیده نگرید.

 

نکاتی که در انتخاب هر شلوار مردانه باید به آن دقت کنید!!!

مقاله قبلی

راهنمای پوشیدن کت و شلوار رنگی مردانه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت