اکسسوریپوشت مردانهکراوات مردانه

هر آنچه که باید در ست کردن اکسسوری های مردانه بدانید

0
کراوات و پوشت مردانه گل نرجس

از اکسسوری های شیک و محبوب آقایان دستمال جیبی و کراوات هستند که در عین سادگی تاثیر بسیار مثبتی بر ظاهر و استایل آقایان دارد، به شرطی که درست انتخاب شوند. زمان صحبت از ست کردن دستمال جیبی (پوشت) و کراوات مهم  ترین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که نباید این دو اکسسوری را به هیچ عنوان شبیه به یکدیگر انتخاب کرد.

دستمال جیبی مردانه گل نرجس

در ایران و بسیاری از آقایان بر این باورند که میتوان طرح ورنگ پوشت و کراوات را شبیه به یکدیگر انتخاب کرد. اما پیشنهاد ما به شما و برای شیک پوشی و جذابیت ظاهر شما آقایان این است که این قانون را نادیده بگیرید و به جای آن به دنبال طرح و رنگ بندی متفاوت باشید.

انتخاب کراوات و پوشت شبیه به یکدیگر می تواند کسل کننده باشد و در ضمن سلیقه شما را نیز زیر سوال می برد.بنابراین به پیشنهاد ما راجع به ست کردن کراوات و پوشت توجه کنید و هماهنگی این دو اکسسوری زیبا را همانگونه که ما برای شما توضیح می دهیم بیاموزید و هیچگاه آنها را شبیه به یکدیگر انتخاب نکنید.

شاید به هنگامی که شما وارد یک فروشگاه می شوید ابتدا ست های شبیه به یکدیگر کراوات و پوشت را می بینید و در واقع شاید مورد پسند شما قرار بگیرد اما حقیقت فراتر از آن چیزی است که شما به آن فکر می کنید وحتی اگر این ست ها را در کمد لباس های خود دارید، بهتر است که هر یک از آنها را به تنهایی  و با اکسسوری مناسب و با تلفیق رنگی دیگری ست کنید.

جالب است بخوانید  3+3 پیشنهاد برای انتخاب یک کراوات درجه یک و عالی

کراوات مردانه گل نرگس

راه های زیادی برای ست کردن پوشت و کراوات وجود دارد اما باید سه چیز را در نظر گرفت. رنگ و طرح و پارچه.

_ رنگ:

برای پیدا کردن و ست کردن رنگ هایی که به یکدیگر می آیند حتما نباید رنگ  شناس باشید، بلکه فقط کافیه به چرخه رنگ دقت کنید. بیش از چندین راه برای ست کردن رنگ های مختلف کراوات وپوشت وجود دارد.

شاید شما به دنبال رنگ های متضاد هستید، توجه داشته باشید که ما رنگ های مکمل را به شما پیشنهاد می کنیم. رنگ های مکمل در چرخه رنگی در مقابل یکدیگر قرار  می گیرند: مانند قرمز و سبز یا آبی و نارنجی یا زرد وبنفش. این رنگ ها متضاد یکدیگرند و در کنار هم زیبایی خیره کننده ای دارند.

شاید سلیقه شما به گونه ای باشد که رنگ هایی را می پسندید که نزدیکی بیشتری با هم دارند. در این مواقع از رنگ های آنالوگ کمک گرفته، رنگ های آنالوگ رنگ هایی هستند که یکی در میان  در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. پیشنهاد ما به شما  رنگ های زیبا و دلنشینی مانند: آبی وسبز یا آبی وبنفش و مانند: زرد ونارنجی. ست کردن این رنگ ها کنار یکدیگر ساده اما هنرمندانه و جذاب است.

نمونه ای دیگر از رنگ ها که به عنوان گزینه ای پیشنهادی در مقابل چشمان زیبای شما قرار می دهیم، رنگ های خنثی مانند:سفید، بژ، مشکی و خاکستری می باشد. توجه کنید که یک کراوات به رنگ خنثی به زیبایی با یک پوشت رنگی ست می شود و به عکس نیز میتوان عمل کرد ونتیجه ای مشابه گرفت. از آنجایی که رنگ های خنثی به زیبایی و با هر رنگی ست می شوند.شما می توانید با انتخاب اکسسوری ها ، یکی به رنگ خنثی و دیگری را به هر رنگی مطابق خواسته تان انتخاب کرده و به تیپ و استایل خود زینتی اینگونه ببخشید و بدون شک شما یک مرد خوش تیپ و دلخواه هستید.

جالب است بخوانید  چه آیتم هایی استایل شمارا جذاب تر نشان میدهد؟

دستمال مردانه جیبی گل نرگس

زمانی است که شما یک پیراهن سفید را در زیر کت خود بر تن کرده اید.شما می توانید از پوشت سفید مطابق خواسته تان استفاده کنید و اگر کت شما به رنگ مشکی و یا سرمه ای باشد، سلیقه ای خاص از خود می توانید به نمایش بگذارید. از آنجایی که سفید یک رنگ خنثی به شمار می رود، شما می توانید هر رنگی که برای کراوات دوست دارید را ببندید و این استایل نشانی از شخصیت بالای شما می باشد.

_ پارچه اکسسوری ها:

بیایید در مورد پارچه اکسسوری ها صحبت وبررسی کنیم. یک قانون در ابتدا برای شما وجود دارد، آن هم اینکه جنس پارچه پوشت شما نباید با جنس کراوات وکت شما یکسان باشد.نمونه مثال اینکه اگر کت پشمی بر تن کرده اید، از جنس پوشت نخی استفاده کنید.

کراوات آقایان گل نرجس

_ کراوات ساده همراه با دستمال جیبی طرح دار:

شاید به انتخاب دلخواه شما کراوات تان ساده و تک رنگ است. این پیشنهاد برای شما موجود است که پوشت خود را طرح دار انتخاب کنید.طبق این دستور به گونه ای شرایط رنگ پوشت را انتخاب کنید که رنگ کراوات تان را لا به لای رنگ هایش داشته باشد. البته در این شرایط لازم نیست که دقیقا هم رنگ هم باشند. بلکه می توانید سایه روشن های مختلف آن را در نظر بگیرید.

_ کراوات طرح دار به علاوه دستمال جیبی طرح دار:

اگر هردو اکسسوری خود را طرح دار انتخاب کرده اید، اولین شرط ما این است که نباید از طرح های مشابه و هم اندازه یکدیگر استفاده کنید. شما تنها در شرایطی می توانید از طرح های مشابه یکدیگر استفاده کنید که اندازه طرح ها به یکسان نباشد. نمونه مثال اینکه اگر کراوات شما راه راه باریک است می توانید آن را با یک پوشت با راه راه های درشت، گلدار و یا خال خال ست کنید.

جالب است بخوانید  مهم‌ترین آیتم ها در خوش استایلی آقایان

_ کراوات طرح دار با پوشت ساده:

کراوات طرح دار  به علاوه پوشت ساده، این مورد هم شبیه به کراوات ساده به همراه پوشت طرح دار می باشد. در این نمونه هم باید حداقل یکی از رنگ های کراوات شما شبیه به رنگ پوشت تان باشد.

در آخر اینکه شما کدام یک از ست ها را انتخاب می کنید کاملا به علایق شما و نظر شخصی و سلیقه و فکر شما بستگی دارد.ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که روش های مختلف و مدل های مختلف را وابسته به تفکر ما امتحان کنید وخواهید دید که کدام یک اعتماد بیشتری به شما می دهد و کدام یک بیش از همه به شما می آید. فراموش نکنید که تفکر ما ریشه در صنعت مد دارد.

۸ راه برای پوشیدن تی شرت سفید مردانه

مقاله قبلی

روش های ست کردن شلوار جین با جلیقه مردانه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اکسسوری