اسپرتاستایل مردانهشلوار پارچه ایشلوار جینشلوار کتانشلوار مردانه

نکاتی که در انتخاب هر شلوار مردانه باید به آن دقت کنید!!!

0
شلوار مردانه خاکی گل نرجس

همواره شلوار اهمیت ویژه‌ای در میان پوشاک آقایان داشته است.چرا که شلوارها در عین ظاهر یک سان از تفاوت های بسیاری برخوردارند. به عنوان مثال در خرید شلوار پارچه ای، شلوار رسمی، شلوار کتان و شلوار جین به نکات متفاوت و بسیاری باید دقت کرد. در هنگام خرید شلوار مردانه توجه به قد شلوار بسیار حائز اهمیت است. از طرفی بسیار مهم است از خرید شلوار‌های خیلی تنگ یا خیلی گشاد پرهیز کنید و شلواری بخرید که در آن احساس راحتی می‌کنید.

شلوار نقش مهمی در تیپ و استایل مردان دارد. انتخاب یک شلوار مناسب می‌تواند خوش تیپی شما را تضمین کند. ما اینجاییم تا شما را با نکات مهمی که در هنگام خرید شلوار مردانه باید به آن‌ها توجه کنید آشنا کنیم.

شلوار _ گل نرگس

قد شلوار

شلوار یکی از پایه های استایل شماست. شما باید پیراهن یا تی شرت و یا هر لباسی که قصد دارید بپوشید را ابتدا با شلوار خود ست کنید. شلوار مردانه تاثیربسیاری روی استایل شما دارد. شما با انتخاب شلوار می‌توانید کاری کنید که بلند یا کوتاه به نظر برسید و یا کاری کنید که شکمتان کوچکتر دیده شود. موضوع مهم و کلیدی در خرید شلوار مردانه، انتخاب درست قد شلوار است.

 بر اساس سلیقه افراد و مدل، قد شلوار به ۴ حالت زیر است.

  1. شلوار کاملا روی کفش قرار می گیرد و کمی حالت چین به خود می گیرد.
  2. شلوار کاملا روی کفش قرار می گیرد و ساق کفش را می پوشاند و کمی چروک می خورد.
  3. شلوار کاملا ساق کفش را می پوشاند ولی هیچ چروکی ایجاد نمی شود.
  4. شلوار کمی از ساق کفش را می پوشاند و کاملا بدون چروک می ایستد.
جالب است بخوانید  راهنمای پوشیدن کت و شلوار رنگی مردانه

خرید شلوار مردانه پارچه ای و رسمی

زمان خریدو  پرو شلوار مردانه پارچه ای یا رسمی دقت کنید که کمر شلوار باید بالای استخوان لگن قرار بگیرد. در انتخاب این شلوارها میبایست دقت بیشتری به خرج دهید. زیرا انتخاب این شلوارها حساس تر و سخت تر است. در هنگام خرید شلوارهای مردانه پارچه ای لازم است به سایز توجه بیشتری بکنید.هم چنین از انتخاب شلوارهای گشاد اجتناب کنید. اگر هنگام پرو روی شلوار کیس و پف ایجاد می شود شلوار برای شما گشاد است. البته هنگام خرید شلوارهای پارچه ای از خرید شلوارهای خیلی تنگ هم باید دوری کنید.

اندازه قد شلوار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بعضی ازآقایان دوست دارند که شلوار کاملا ساق کفش را بپوشاند و حتی کمی هم شل و پف دار روی شلوار قرار بگیرد ولی بعضی دیگر دوست دارند که شلوار کاملا صاف و بدون هیچ پفی روی کفش قرار بگیرد. در اغلب موارد انتخابی بین این دو بهترین گزینه است.

شلوار مردانه _ گل نرگس

خرید شلوار مردانه کتانی و کبریتی

زمانی که مشغول خرید شلوار‌های کتانی هستید کمر شلوار را به فاصله ۲.۵ تا ۵ سانتی متر از خط کمر قرار دهید. هنگامی که می‌خواهید این شلوار‌ را به صورت روزمره بپوشید بهتر است برای راحت‌تر بودن مثل شلوار‌های پارچه‌ای کمر آن‌ها را پایین ناف در نظر بگیرید و سپس این شلوار‌ را امتحان کنید. ناگفته نماند که شلوار‌های کتانی کمی فیت‌تر و تنگ‌تر از شلوار‌های پارچه‌ای انتخاب می‌شوند.

اگر قصد خرید شلوار مردانه پشمی یا کبریتی را دارید، می‌توانید آن‌ها رادقیقا سایز خود انتخاب کنید البته اگر در هنگام پرو، قسمت جیب‌های شلوار صاف نمی‌ماند و مخصوصا در نشستن جیب‌ها بیرون میزند شلوار شما تنگ است.

جالب است بخوانید  یک راه حل ایتالیایی برای جذاب بودن

بیشتر آقایان دوست دارند که پاچه شلوار کبریتی کمی روی کفش را بگیرد. شلوارهای کبریتی اگر زیاد بلند باشند و روی کفش را بگیرند و چین بخورند ظاهر نامرتبی ایجاد میکنند. برای قد شلوارهای کتانی نیز بهتراست ساق کفش را بپوشاند و کمی چروک بیفتد.

شلوار آقایان_ گل نرگس

خرید شلوارهای جین مردانه

خرید شلوار جین مردانه که معمولا به عنوان شلوار‌های روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، با دو مورد قبلی کاملا فرق دارد. در هنگام خرید شلوار مردانه جین، کمر شلوار باید بین ۳ تا ۵ سانتی‌متر زیر ناف قرار بگیرد

خوب است شلوارهای جین به نحوی انتخاب شوند که کاملا صاف و بدون چین روی بدن باشند، در واقع کاملا اندازه و سایزشما باشد. برای این کار باید مطمئن شوید در قسمت ران‌ها برای شما تنگ نباشد و زیر زانوها چین نیفتد. اگر ران‌های بزرگی دارید بهتر است از شلوارهای جین راسته استفاده کنید. این شلوارها باعث یکدست دیده شدن پاهای شما می‌شود و به این ترتیب فوکوس از روی ران‌های شما برداشته می‌شود.

در هنگام خرید شلوار مردانه جین کشی دقت کنید که اندازه کمر آن‌ها را یک سایز یا بیشتر از اندازه استاندارد خود کوچک‌تر بگیرید. برای قد شلوار جین لازم است شلوار کاملا ساق کفش را بپوشاند و کاملا روی کفش قرار بگیرد. برخی هنگام خرید شلوار جین پاچه شلوار را بلند انتخاب می کنند و اضافه آن را تا می زنند.

در هنگام خرید شلوار مردانه به قد شلوار به خوبی دقت کنید و آن را متناسب با نوع شلوار انتخاب کنید. انتخاب اندازه کمر شلوار متناسب با جنس و مدل آن تعیین می‌شود. هرگز شلوارهایی که برایتان خیلی تنگ یا خیلی گشاد هستند نخرید.

جالب است بخوانید  تفاوت پیراهن های رسمی و کژوال چیست؟

دکمه سرآستین و هر آنچه باید بدانید.

مقاله قبلی

همه انتخاب های خوب برای شیک پوشی پاییزه:

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت