اسپرتاستایل مردانهپیراهن مردانهرسمیمد و استایل

لباس مردانه در ماه محرم

0

همانطور که می دانید این ماه، ماه محرم است و بسیاری از آقایان به دنبال لباس های مناسب برای خود هستند. اما چه لباسی مناسب آقایان در ماه محرم است؟ شما باید بدانید در این ماه چگونه لباسی را انتخاب کنید که هم مناسب شما و مناسب این ماه باشد.

بسیاری از آقایان این شب ها به هیات ها و تکیه ها می روند و معمولا می خواهند که با یک استایل رسمی مناسب و درست در بین آشنایان و دیگران ظاهر شوند. اما شاید بسیاری از آقایان در ماه محرم فقط بدانند که باید یک پیراهن مشکی و یا فقط  تی شرت مشکی بپوشند و به جز رنگ نمی دانند که چگونه استایلی مناسب برای خود در این ماه داشته باشند. برای این که شما بتوانید در ماه محرم یک استایل بسیار مناسب برای خود داشته باشید با مقاله ما همراه باشید.

همان گونه که در همیشه از گذشته و تا به امروز دیده اید بسیاری از آقایان در ایام سوگواری امام حسین (ع) همیشه لباس های مخصوص این ماه را می پوشیدند.

رنگ مشکی در این ماه جز جدانشدنی برای لباس های آقایان محسوب می شود و نگاه که کنید بیشتر آقایان در این ماه لباس مشکی بر تن دارند. در بسیاری از مغازه های لباس مردانه نیز که ببینید همه لباس های پشت ویترین آن ها لباس های مشکی گذاشته است.

استایل مردانه برای ماه محرم گل نرگس

لباس مناسب مردانه در ماه محرم:

آقایان باید در ماه محرم یک لباس مناسب و محترم این ماه را بپوشند و می توانند هر لباسی را در این بپوشند.

جالب است بخوانید  گابریل مکت و 10 نکته ای که از استایل او می آموزیم

پیراهن مشکی مردانه :

یکی از لباس هایی که شاید بیش از نود درصد آقایان آن را می پوشند پیراهن های مشکی مردانه است. شما می توانید در ماه محرم یک پیراهن مشکی ساده با یک شلوار مردانه مشکی و یا خاکستری بپوشید همچنین می توانید پیراهن مشکی مردانه خود را با شلوارهای کتان مشکی و یا کرم و یا خاکی بپوشید.

شما می توانید برای داشتن یک استایل رسمی تر در این ماه در هیات های خود از کت و شلوارها برای این پیراهن های مردانه مشکی نیز استفاده کنید.

برای مثال شما می توانید یک کت و شلوار خاکستری ساده را با یک پیراهن مشکی ساده بپوشید و یک استایل رسمی مردانه برای خود داشته باشید.

 

پیراهن های مشکی مردانه طرح دار :

امروزه در بسیاری از مغازه های پیراهن هایی را می بینید که دارای طرح های مختلف ویژه ایام سوگواری امام حسین هستند. بسیاری از این پیراهن ها دارای طرح های یا حسین و یا شعارهای ایام سوگواری با خط نستعلیق هستند. این طرح ها بیشتر جوان پسند بوده و برای پسران جوان جز آن دسته از پیراهن هایی هستند که اکثرا در این ماه می پوشند. شما می توانید در این ماه از این پیراهن ها استفاده کنید.

شال های معرق کار شده :

یکی از چیزهایی که به اصطلاح جز اکسسوری های ماه محرم برای آقایان به حساب می شود شال های معرق مشکی است و یا شال های مخملی مشکی ساده که دارای حاشیه کار شده است و در بسیاری دیگر از این شال ها در پایین لبه های آن ها دارای نوشته های معرق نظیر یاحسین و یا شعار های ایام سوگواری است. شما آقایان می توانید از این شال ها برروی پیراهن های مشکی ساده خود و یا بر بروی زیر یقه های کت خود نیز استفاده کنید و استایل ماه محرم خود را تکمیل کنید.

جالب است بخوانید  پیراهن و کراوات مردانه به چند روش ست می شوند؟

انگشترها :

یکی دیگر از اکسسوری هایی که آقایان می توانند در این ماه استفاده کنند انگشترها با سنگ های قیمتی است که می تواند استایل آن ها را تکمیل کند. یعنی قاب آخری کـه تصویر شـما را نهایی می کند. می تواند انگشتر و یا اکسسوری های دیگر مثل ساعت شما باشد. برای انتخاب یک ساعت با استایل محرم ماه شاید بهتر باشد ساعت‌هایی با بند مشکی در اولویت باشند، اما بندهای فلزی و استیل نیز جلوه خاصی دارند. طبیعتاً این انتخاب بستگی بـه مدل انتخابی شـما دارد کـه کلاسیک باشد یا مدرن.

اما درباره انگشتر، می توانید بـه سنگ‌ های قیمتی نظری داشته باشید کـه ازآن میان، عقیق بـه‌ویژه عقیق سیاه و فیروزه میتوانند در اولویت باشند. اگر احساس می کنید مشکی بودن کامل چندان خوشایندتان نیست، میتوانید از سایر سنگ‌ها با رنگ‌ های مختلف بهره ببرید کـه در تضاد رنگی با لباستان، دید جالب‌تری دارند. انتخاب انگشتر و سنگ آن را کاملا می توانید با توجه به سلیقه خوددتان انتخاب کنید.

انتخاب کیف ، کمربند و کفش در ماه محرم :

بسیاری از آقایان بعد از پوشیدن لباس های خود برای رفتن به هیات ها به فکر این هستند که از چه نوع کمربند و یا کفشی استفاده کنند که مناسب استایل آن ها باشد. و یا همیشه برای آن ها این سوال وجود دارد که آیا این ایام کمربند، کفش و کیف پول خاصی باید استفاده شود ؟

در پاسخ به سوال شما آقایان باید بگویم بله بی شک برای داشتن یک استایل مناسب شما نیازمند این هستید که در همه موارد دقت کنید که چه چیزی را انتخاب می کنید.

جالب است بخوانید  مهم ترین نکات در انتخاب پیراهن مردانه مناسب چیست؟

آقایان توجه داشته باشند کـه بهتر اسـت کمربند، کفش و کیف پول یا احیاناً کیف دستی را دریک مایه انتخاب کنند و جوری انتخاب نکنید که کفش شما از یک مدل باشد و کمربند و کیف پول شما از یک مدل دیگر.

بسیار  واضح اسـت کـه  آقایان باید ابرای انتخاب کمربند، کفش و کیف پول خود حتما از رنگ ها، مات یا براق باشد و عموماً استفاده هم‌زمان این دو باهم، تصویر چندان جالبی بـه دست نمی دهد مگر آن‌کـه با اصول کلی و الگوی استاندارد هم‌خوانی داشته باشد. اما به طور کلی طبق قوانین برای اینکه ظاهر شما متناسب تر دیده شود باید حتما از کفش و کمربند یک مدل و یک رنگ و متناسب استفاده کنید و در این میان باید کیف پول دستی خود را نیز با آن ها ست کنید.

نتیجه گیری:

در حالت کلی شما باید برای ایام محرم و سوگواری حسینی همیشه از لباس هایی استفاده کنید که دارای رنگ مشکی هستند و شما باید دقت کنید که از رنگ های بسیار روشن برای شرکت در مراسم حسینی استفاده نکنید. همچنین شما می توانید از اکسسوری های مناسب این ماه نیز برای تکمیل استایل خود نیز استفاده کنید.

 

بررسی ۶ آیتم ترکیب پذیر کژوال و رسمی روزمره

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت