استایل مردانهکژوالمد و استایل

فرمول ساخت استایل کژوال مردانه افشا شد!

1
استایل-کژوال-مردانه-گل-نرگس

استایل شما تا حد زیادی می‌تواند بر دیگران موثر باشد پس آن را دست کم نگیرید. همه آقایان چند شلوار جین و تی‌شرت در کمد لباس‌هایشان دارند و کمی آن طرف تر در گوشه‌ای از کمد شما، پیراهن‌های رسمی و کت‌وشلوارها منتظرند که در مجالس رسمی‌تر،آن ها را بپوشید. در صورتی که بخواهید یک استایل روزمره اما زیبا و خاص را برای خود بسازید.استایل شما از رسمی به کژوال تبدیل میشود. در این نوشتار از گل نرگس قصد داریم تا کمک کنیم یک استایل کژوال مردانه با لباس‌های درون کمد خود داشته باشید.

تکنیک‌های استایل کژوال مردانه

استایل کژوال  به سبکی گفته می‌شود که فرد در آن احساس راحتی کرده و به فعالیت های روزمره خودبپردازد. برای داشتن استایل کژوال باید به نکات و قوانینی توجه کنید که در ادامه به آن ها حواهیم پرداخت. 

تی‌شرت همراه همیشگی شما

برای تکمیل استایل کژوال مردانه خود، از تی شرط به عنوان یک سلاح خارق العاده استفاده کنید. جالب است بدانید از تی‌شرت‌ها می‌توان در تمام فصول سال استفاده کرد. در فصل های پاییز و زمستان می‌توانید یک تی‌شرت به رنگ خنثی را زیر یک ژاکت گرم  بپوشید. مردان جوان همواره از تی‌شرت‌ها برای ست کردن استایل کژوال مردانه خود استفاده می‌کنند و اگر شما هم می‌خواهید جوان‌تر به نظر برسید، تی شرت انتخاب مناسبی است.

تفاوتی میان تی شرت یقه دار و یقه گرد نیست. چرا که با انواع تی‌شرت‌ها می‌توان اکسسوری ها، کفش‌ها و شلوارهای مختلف را ست کرد.بهتر است که در کمد خود همواره تی‌شرت‌هایی با رنگ‌های مشکی، طوسی و سفید داشته باشید؛ چرا که با بیشتر استایل‌ها ست می‌شوند.

 پیراهن‌های مردانه ساده؛ اولویت دوم شما 

 هر اندازه هم که قوانین پوشیدن لباس در محل کار شما آسان باشد. در هر صورت لازم است در محل کار، از یک پیراهن مردانه استفاده کنید. در خرید پیراهن شما انتخاب‌های وسیعی دارید. پیراهن‌های مردانه را چه با شلوار جین بپوشید و چه با شلوارهای پارچه‌ای، استایل شما را خیلی خاص و متفاوت میکند.

پیراهن‌های مردانه طرح‌های کلاسیک و ساده  برای تمام افراد مناسب هستند. پیراهن‌های مردانه چهارخانه همواره طرفداران وفادار خود را داشته اند که به سادگی با انواع لباس ست می‌شوند. پیراهن‌های چهارخانه  با انواع شلوار جین به خصوص جین‌های سرمه‌ای ست جذابی می سازند. علاوه بر این پیراهن‌های ساده با رنگ‌های ملایم مانند سفید و آبی و … در کمد خود داشته باشید. در انتخاب رنگ پیراهن هم می‌توانید بر اساس سلیقه شخصی خودتان عمل کنید.

 در نیمه دوم سال، پلیور انتخاب اول شماست.

اگر به دنبال استایل کژوال مردانه در فصل زمستان هستید ، می‌توانید از پلیور استفاده کنید. اگر پلیورهایی با رنگ‌های زیبا و طرح‌های جذاب و امروزی انتخاب کنید، استایل کژوال شما را در فصل زمستان، بسیار خاص و چشمگیر میشود. از یک پلیور ساده یقه گرد برای استایل کژوال مردانه خود استفاده کنید. این سبک از لباس پوشیدن، برای مجالس رسمی و غیر رسمی مناسب است. از یک پلیور نازک‌ استفاده کنید. چرا که پلیور های ضخیم از سادگی استایل شما کم میکنند. برای جلوگیری از سرما، یک کت ضخیم روی پلیور خود بپوشید.

کانورس یا اسنیکرز؟! مساله این است!

همانند دیگر آیتم ها و دیگر لباس های این استایل، در کفش ها هم راحتی ملاک است. به نحوی که بتوانید یک شبانه روز با کفش هایتان راه بروید و فعالیت کنید بدون اینکه خسته شوید . این کفش‌ها می‌توانند یک انتخاب همیشگی و مناسب برای شما باشند. با این مدل کفش‌ها علاوه بر راحتی، با ترکیب‌های مختلف کژوال ست می‌شوند و ترکیب های زیبایی می سازند.. کفش‌هایی با رنگ‌های خنثی همانند مشکی، سفید و یا سرمه‌ای، بهتر با رنگ‌های دیگر ست می‌شوند. علاوه بر توجه به طرح کلاسیک، کفش‌هایی را تهیه کنید که با کیفیت باشند.

علت انتخاب استایل کژوال چیست؟

بسیاری از  آقایان به اشتباه فکر می‌کنند با انتخاب استایل کژوال جوانتر به نظر خواهند رسید؛ اما اینگونه نیست. در اصل هدف این استایل راحتی در پوشش و تعاملات روزمره است. اگر واقعا تمایل دارید که شیک و جذاب باشید، هیچوقت سعی نکنید سن واقعی خودتان را پنهان کنید. شاید باور نکنید اما بزرگ و بالغ بودن یکی از عوامل جذابیت و قدرت است و همین مساله سبب می‌شود که دیگران برای شما احترام بیشتری قائل شوند. البته منظور ما این نیست که مثل پدرها لباس بپوشید، بلکه منظور این است که استایلی متناسب با سن و سال خود داشته باشید.

جالب است بخوانید  روانشناسان از رنگ لباس شما چه می‌فهمند؟

۷ مدل محبوب و شیک پیراهن مردانه میان آقایان خوش استایل

مقاله قبلی

۳ اشتباه رایجی که آقایان در پوشیدن کت و شلوار مرتکب می شوند کدام است؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

1 اظهار نظر

  1. سپاس مطلب مفیدی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *