پیراهن مردانهکت و شلوارکت و شلوار مردانهکراوات مردانه

چگونه می توان پیراهن و کراوات را با کت و شلوار مشکی ست کرد؟

0
ست کت و شلوار و پیراهن و کراوات مردانه گل نرگس

قبل از اینکه تصمیم داشته باشیم راجع به ترکیب پیراهن و کراوات با کت و شلوار مشکی صحبت کنیم باید به نکته ی بسیار مهمی توجه کنیم و آن نکته  این است که تناسب و اندازه ی مناسب کلید موفقیت و جذابیت هرلباسی است. اگر شما در انتخاب اندازه ی کت و شلوار خود دقت نکنید تمام هدف خود را از پوشیدن آن که شیک پوشی و داشتن یک استایل و تیپ عالی است را زیر سؤال میبرید. با گل نرگس همراه باشید.

چه نکاتی در انتخاب کت و شلوار مهم است؟

نیازی نیست که شما پول زیادی برای کت و شلوار خود خرج کنید فقط کافی است آن را متناسب با اندازه و سایز خود انتخاب کنید. کت و شلوار مشکی ممکن است خسته کننده باشد، شما به راحتی میتوانید با ترکیب کردن ان با رنگ های دیگر ان را جالب تر کنید.

درست است که مشکی، با همه ی رنگ ها مناسب است و به راحتی ترکیب می شود، اما شما باید علاوه بر ان به این نکته هم دقت کنید که رنگ انتخابی شما سازگار با رنگ پوستتان و چهره شما باشد. به طور مثال اگر شما پوستی نه خیلی روشن و نه خیلی تیره دارید (رنگ پوستتان میانه است) کت و شلوار مشکی ممکن است کمی شما را رنگ پریده نشان دهد بنابراین بیشتر باید در انتخاب رنگی که می خواهید با ان ترکیب کنید دقت به عمل بیاورید و می توانید از رنگ های گرم تراستفاده کنید تا این تضاد رفع شود.

اگر پوستتان تیره است ترجیحا پوشیدن کت و شلوار مشکی اولویت دوم شما باشد.

پوشیدن کت و شلوار مشکی بیشتر جنبه ی رسمی دارد. اگر می خواهید که مقداری از رسمی بودن ان بکاهید، پیراهن رنگی را به استایل خود اضافه کنید. اما یادتان باشد که هنگام ترکیب کردن مشکی با رنگ های دیگر،مشکی باید رنگ غالب باشد و باید اعتدال را در انتخاب رنگ ترکیبی خود رعایت کنید. از انتخاب رنگ های بیش از اندازه روشن یا تند بپرهیزید.

همچنین شما می توانید از پیراهن طرح دار در زیر کت و شلوار خود استفاده کنید. فقط باید حواستان باشد که از طرح های بیش از اندازه شلوغ استفاده نکنید.

اگر رسمی بودن رنگ برایتان مهم است انتخاب کت و شلوار مشکی می تواند یک انتخاب عالی باشد. همچنین با اضافه کردن یک کراوات مشکی یا سفید می توان جذابیت ان را بیشتر کرد. 

بر چه اساسی پیراهن و کراوات انتخاب کنیم؟

این ست برای مراسم رسمی، جلسات کاری و مهم فوق العاده است اما پیشنهاد می کنیم در مجالس دوستانه، مهمانی ها و دورهمی های دوستانه از ان استفاده نکنید زیرا شما را بیش از اندازه جدی و مغرور نشان می دهد. پس به دنبال جایگزین کردن رنگی دیگر مثل طوسی با آن باشید.

شاید در ابتدا بهترین و هماهنگ ترین رنگ پیراهنی که می توان با کت و شلوار مشکی ست کرد در ذهن ما بیاید، تنها رنگ سفید باشد اما صرفا  این تنها و بهترین انتخاب نیست و دست شما برای پوشیدن رنگ های متنوع باز است. همچنین می توانید با اضافه کردن اکسسوری به استایلتان جذابیت بیشتری ببخشید. اما در انتخاب انها نیز دقت کنید.

استفاده از پاپیون هایی با رنگ جیغ و رنگارنگ و یا استفاده از دکمه سر استین های عجیب و غریب می تواند ظاهر شما را به کلی خراب کند. ترجیحا بیشتر از ۲ تا ۳ اکسسوری را به طور همزمان استفاده نکنید.

استایل شما باید متناسب با موقعیتی  که می خواهید در ان قرار بگیرید باشد، در عین سادگی باید شیک به نظر برسید. پس اگر مراسم شما رسمی است و یا به عروسی دعوت شده اید پیراهن سفید مردانه همراه با کراوات مشکی و یا پاپیون می تواند بهترین انتخاب باشد.

پوشیدن پیراهن و کراوات مشکی با این رنگ کت و شلوار خیلی پیشنهاد نمی شود و بد نیست به دنبال کمی خلاقیت در لباس و اکسسوری خود باشید.

چه کفشی را انتخاب کنیم؟

کفش چرم مردانه بهترین چیزی است که می توانید با کت و شلوار مشکی خود ست کنید. هر رنگی به جز این مثل قهوه ای تیره، عسلی ،سرمه ای،… انتخاب های نامناسبی هستند که به راحتی می توانند ظاهر شما را خراب کنند.

رنگ مشکی، رنگ قدرت است و غرور خاصی در ان نهفته است. پس هرگاه خواستید پیام قدرت به کسی ارسال کنید یا برتری خود را به رخ دیگری بکشید حتما از  رنگ مشکی استفاده کنید.

به همین دلیل است که در مراسم رسمی و یا جلسات کاری مهم این رنگ طرفداران مختص به خود را دارد

جالب است بخوانید  چگونه جلیقه به ما کمک میکند با کت و شلوار استایل جذاب تری داشته باشیم؟

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مردان لاغر اندام و بلند قد

مقاله قبلی

فرش ایرانی؛ نقش و نگار خانه ایرانیان از باستان تا کنون

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *