جلیقهشلوار جین

روش های ست کردن شلوار جین با جلیقه مردانه

0
جلیقه و شلوار جین گل نرگس

همیشه یک جلیقه راهی را پیدا می کند تا دوباره خودش را به دنیای مد معرفی کند.

شاید برای شما هم فرصتی پیش آمده تا جلیقه خود را با شلوار جین ست کنید. وقتی که با خود چنین تصمیمی گرفتید، به خاطر داشته باشید که این امر یک جاذبه اصلی محسوب می گردد. پس در تناسب آن ها دقت کافی به خرج دهید. چندین نکته کلیدی که دارای اهمیت بسیاری می باشد را در زمان تناسب به خاطر داشته باشید. اطمینان حاصل کنید از این امر ضروری که جلیقه مناسب  و راحت باشد برای شما و طرفین آن به کمربند برسند.

این عوامل کلیدی می باشند. برای پیدا کردن آن چه که دارای تناسب می باشد باید اندازه ها و طرح های گوناگونی را مورد امتحان قرار دهید. حاصل این که این پوشش را می توانید در مناسبت های گوناگون و طریقه های مختلفی بپوشید بنابراین به یک تناسب متوسط راضی نباشید و لطفا دقت داشته باشید که دقیق و درست باشد. پس از مشخص کردن اندازه این که چگونه جلیقه را بپوشید هم مهم است. لطفا در نظر داشته باشید که همه دکمه های جلیقه تان را نبندید.

جلیقه شلوار جین مردانه گل نرجس

مشابه  پوشیدن کت و شلوار می توانید آخرین دکمه جلیقه را باز بگذارید. این امر مهم کمک می کند تا ظاهرآرام و آسوده ای داشته باشید. نیاز به ذکر است که بدانید بهترین راه برای پوشیدن جلیقه هم همین راه می باشد. اما وقتی که نوبت به انتخاب پیراهن زیر جلیقه می رسد گزینه های نامحدودی در مقابل چشم شما قرار می گیرد.

اما به دلیل این که جلیقه تان را با شلوار جین می پوشید باید دقت داشته باشید که ابتدا مشخص کنید که آیا می خواهید رسمی لباس بپوشید یا غیر رسمی؟

جالب است بخوانید  مهم‌ترین آیتم ها در خوش استایلی آقایان

شلوار مردانه جین به پوشش شما حالت غیر رسمی داده است. بنابه این امر اگر مناسبت یک مناسبت برای کسب و کار می باشد. لطفا از یک پیراهن یقه بسته سفید و شاداب استفاده کنید. به این ترتیب پوشش شما برای شما ظاهری تمیز و نیمه حرفه ای خواهد ساخت.

شاید برای شما این امر ضروری وجود دارد که ظاهر آرام و راحتی داشته باشید و در عین حال حرفه ای هم به نظر برسید. می توانید شلوار جین تیره سنگ شور با کراواتی با رنگ ساده یا طرح دار استفاده کنید. از طرح های پایه همانند شطرنجی و خال خالی استفاده نمایید و در ضمن از الگوهایی که ممکن است خیلی شلوغ باشد پرهیز نمایید.

پیراهن یقه بسته هم باید ساده باشد و با کراوات و جلیقه تداخل نداشته باشد. و در کل رنگ جلیقه رنگ پیراهن یقه بسته شما را نیز تعیین می کند. اگر قصد دارید برای خود ظاهری کاملا غیر رسمی بسازید جلیقه به آن مقدار، شخصیت حرفه ای می دهد. برای ساختن چنین ظاهری از یک شلوار جین تیره سنگ شوربه شکل اندامی یا ساده استفاده نمایید.

این مسئله کاملا بستگی به نوع اندامتان و ظاهری که به دنبال آن هستید دارد. در این جایگاه به جای پیراهن یقه بسته می توانید از یک تی شرت سفید ساده یا از یک تی شرت طرح دار به هر رنگی استفاده نمایید. اما در صورتی که قصد دارید دکمه های جلیقه را نبندید، تی شرت رنگی را امتحان کنید تا کمی متضاد شود. ‘

از پوشیدن تی شرت های گشاد و یقه باز لطفا جلوگیری نمایید، چرا که هیچ یک از آن ها با جلیقه جور در نمی آید. لطفا توجه داشته باشید که برای ساختن ظاهری آ راسته باید هر دو قسمت بالایی و پایینی خیاطی شده باشد تا با نوع و شکل بدن شما هم آهنگ شود.

جالب است بخوانید  بررسی 6 آیتم ترکیب پذیر کژوال و رسمی روزمره

شلوار مردانه جین مشکی:

شلوار حین مشکی مردانه گل نرگس

شلوار جین از لحظه تولد تا به امروز توانسته اند نقش قابل توجه ای در استایل و نحوه پوشش افراد داشته باشند. در حال حاضر می توان شلوارهای جین را در کمد هر فرد خوش ذوقی مشاهده نمود. در این زمان شلوارهای جین تیره مردانه توانسته اند همانند دیگر شلوارها محبوبیت ظاهری خود را در طول زمان حفظ کنند. شلوار جین مشکی از آن دسته شلوارهایی می باشد که به راحتی با اکثر لباس های شما ست می شوند. شلوارهای جین برای قرارهای روزانه و همچنین میهمانی های دوستانه و در هر ۴ فصل سال مورد استفاده قرار می گیرند. شلوارهای جین تیره برای افراد سایز بزرگ و افرادی که اضافه وزن دارند مناسب می باشد.

شلوار مردانه جین راسته:

شلوار جین راسته مردانه گل نرگس

شلوارهای جین راسته مردانه توانسته اند بخش عمده و قابل توجه ای  از بازار مد و پوشاک را به خودشان اختصاص دهند. شلوارهای جین راسته آبی را می توان در کمد هر فرد خوش سلیقه ای یافت و در بازار و بوتیک ها این شلوار یک لباسی است که همیشه حضور دارد.

شلوار جین راسته را اگر روی زمین پهن کنید بین بخش بالا و پایین آن تناسب دیده می شود. یک خط صاف از بالای کمر تا پایین آن کشیده شده است. این شلوار برای مردان لاغر اندام توصیه می شود.

شلوار مردانه جین:

شلوارجین مردانه گل نرگس

شلوارهای جین به شلوارهایی گفته می شود که با پارچه دنیم دوخته شده باشند. دنیم نام نوعی پارچه کتان با بافت راه راه و ضخیم می باشد که اگر چه همه نوع پوشاک با آن دوخته می شود ولی این پارچه عمدتا برای دوخت شلوار استفاده می شود. در ایران در لفظ عوام به جین ، لی هم گفته می شود. در حقیقت لی نام یک نماد بازرگانی یا برند می باشد.

جالب است بخوانید  چگونه جلیقه به ما کمک میکند با کت و شلوار استایل جذاب تری داشته باشیم؟

انتخاب شلوار جین مردانه:

شلوار جین مردانه تنوع کمتری نسبت به مدل های زنانه دارد. اما انتخاب درست شلوار جین مردانه، به همان اندازه روی خوش تیپی تاثیر می گذارد. برای انتخاب شلوار جین ایده آل راهنمایی هایی وجود دارد که به هنگام خرید بسیار کارامد است. برای خرید شلوار جین راهنمایی هایی برای ریز جثه بودن یا درشت جثه بودن شما وجود دارد.

شلوار جین گل نرگس

راهنمای انتخاب شلوار جین مردانه:

راهنمای انتخاب شلوار جین برای لاغرها به گونه ای است که شاید اطرافیان به لاغرها می گویند باید لباس گشاد بپوشید تا درشت به نظر برسید اما این توصیه درست نمی باشد. آقایانی که لاغر اندام هستند باید شلوار جینی انتخاب کنند که فیت تنشان باشد، ما دو شلوار را پیشنهاد می کنیم که به ترتیب اولویت شلوار راسته و اسکینی هستند.

اگر سایز شما مدیوم است، بهترین شلوار جین برای شما شلوار راسته است. ممکن است که با خود فکر کنید که پوشیدن شلوار جذب برای شما ایده خوبی است. اما این طور نیست چون معمولا سایز بالای زانو و پایین آن با هم فرق دارد. و بخش بالایی در اندام آقایان مدیوم سایز توپرتر است.

و اگر سایز بزرگ هستید شلوار جین مناسب شما به راحتی پیدانمی شود و اولین نکته ای که شما در انتخاب شلوار جین باید بدانید این است که به جیب های شلوار توجه کنید. بهتر است جیب ها در پشت شلوار به هم نزدیک باشند و کوچک. پیشنهاد ما به شما این است که جین تیره بپوشید.

 

هر آنچه که باید در ست کردن اکسسوری های مردانه بدانید

مقاله قبلی

۳+۳ پیشنهاد برای انتخاب یک کراوات درجه یک و عالی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *