اسپرتاستایل مردانهمد و استایل

روانشناسان از رنگ لباس شما چه می‌فهمند؟

0

 

رنگ لباس هر کسی دقیقا انعکاس دهنده شخصیت آن است. شاید بگویید که چه ربطی دارد شاید هر کس تعداد بسیار زیادی لباس رنگی رنگی در کمد لباس هایش باشد. اما باید در پاسخ به شما بگویم که خیر این گونه نیست ، شاید شما در کمد لباس هایتان تعداد بی شماری رنگ باشد اما هنگامی که می خواهید لباس بپوشید همیشه یه رنگ خاصی را انتخاب می کنید و می پوشید زیرا با آن لباس احساس راحتی بیشتری می کنید و اعتماد به نفس بیشتری به شما دست می دهد این دقیقا همان جایی است که رنگ لباس شما انعکاس شخصیت شماست.

هرکسی با پوشیدن رنگ لباس هایی که می پوشد نشان می دهد که چه نوع شخصیتی دارد. ما در این مقاله به این موضوع می پردازیم که رنگ ها چقدر در شخصیت شما از نظر روانشناسی مهم هستند ؟

رنگ مشکی :

رنگ مشکی لباس ها در حوزه روانشناسی رنگ ها بیشتر اوقات نشان دهنده این است که افرادی که بیشتر وقت ها از رنگ مشکی استفاده می کنند آدم های رویا پردازی هستند. این افراد بیشتر در فضای شاعرانه زندگی می کنند و در عین حال این افراد بسیار دست و دلبازند. این افراد از نظر روانشناسان از آن دسته از افرادی هستند که همیشه خواهان این هستند که به دیگران کمک کنند و دوست دارند همیشه گرهی از کار بقیه بگشایند.

این افراد بسیار اجتماعی و روحیه ظریف هستند و همچنین آقایانی که مشکی پوش هستند معمولا ساده پسند نیز هستند.

لباس مردانه مشکی

رنگ قهوه ای :

آقایانی که از رنگ قهوه ای در لباس ها و استایلشان بیشتر استفاده می کنند سمبل مهربانی هستند. بسیاری از روانشناسان معتقدند که هرچه تناژ رنگی رنگ قهوه ای تیره تر باشد مهر و محبت صاحب این رنگ بیشتر می باشد. افرادی که به رنگ قهوه ای در انتخاب رنگ لباس هایشان علاقه دارند افراد بسیار خونسردی هستند و معولا این افراد هرچه را که بخواهند به راحتی تصحب می کنند. آقایانی که علاقه به پوشیدن رنگ قهوه ای دارند جز آن دسته از آقایانی هستند که در بدترین شرایط نیز می توانند بهترین تصمیم را بگیرند.

جالب است بخوانید  مهم‌ترین آیتم ها در خوش استایلی آقایان

لباس مردانه قهوه ای

رنگ سبز :

آقایانی که به پوشیدن رنگ سبز علاقه دارند معمولا جز افرادی هستند که شخصیت قوی و با اراده ای دارند. افرادی که زیاد رنگ سبز در استایل خود استفاده می کنند آدم هایی هستند که در تصمیم گیری خود بسیار محکم عمل می کنند. این افراد تا حدی خود رای و مغرور هستند. این افراد دارای اعتماد به نفس بالایی دارند و این آقایان که به رنگ سبز علاقه دارند جز آن دسته از آقایانی هستند که در کمک به دیگران پیش قدم هستند.لباس مردانه سبز

لباس خاکستری :

پوشیدن لباس هایی که رنگ خاکستری دارند نشان دهنده این است که افراد از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و همچنین این افراد دارای شخصیتی آرام هستند . از نظر روانشناسان ممکن است این افراد شخصیت عکس این موضوع هم داشته باشند یعنی شخصیت آرامی نداشته باشند ، شاید هم این افراد دارای شخصیت های عصبی و انقلابی هستند و به دنبال آرامش می گردند. اما در حالت کلی آقایانی که به رنگ خاکستری علاقه مند هستند انسان هایی سرسخت و سنگین دل هستند. اگر در دل این افراد نفوذ کنید برای همیشه در دلشان می مانید.

لباس مردانه طوسی

لباس سفید :

آقایانی که بیشتر اوقات از لباس هایی با رنگ های سفید استفاده می کنند انسان هایی هستند که بسیار خوش قلبی هستند و همیشه این افراد به دنبال پیدا کردن دوست هستند. این افراد معمولا شخصیتی دارند که از کودکی بر روی پای خود ایستاده اند و به کسی به جز خودشان تکیه نکرده اند. این افرادی که همیشه سفید می پوشند در هر موقعیت کاری در حال ساختن نردبان هستند تا بتوانند پیشرفت کنند این آدم ها معنقدند باید از هر فرصتی استفاده کرد تا پیشرفت کرد.

جالب است بخوانید  راهنمای ترکیب رنگ لباس برای آقایان

لباس مردانه سفید

رنگ بنفش :

آقایانی که معمولا از این رنگ در پوشش و استایل خود استفاده می کنند دارای روحیه لطیف و احساسی هستند.

لباس مردانه بنفش

رنگ های روشن :

به طور کلی خیلی از آدم ها معمولا همیشه از رنگ های روشن استفاده می کنند. و همیشه از تناژهای رنگی روشن استفاده می کنند. انتخاب رنگ های روشن نشان دهنده این است که این افراد به شدت دارای اعتماد به نفس بالایی هستند . این افراد بسیار مثبت نگر هستند. اگر شما با این افراد در ارتباط باشید می بینید که این افراد به شما عشق و بالندگی می بخشند. گاهی اوقات ممکن است شما با افرادی برخورد داشته باشید که برای شما بسیار خوشایند نباشند اما آن هایی که از رنگ های روشن استفاده می کنند با دادن اعتماد به نفس به طرف مقابل حس دلچسب تری را هدیه می کند و این باعث می شود که در نظر مخاطب نیز حس مطلوب تری ایجاد شود.

لباس مردانه رنگ روشن

رنگ های تیره :

بسیاری از مردم به رنگ های تیره بیشتر از رنگ های روشن علاقه مند هستند. بسیاری معتقدند ما از رنگ های تیره بیشتر در استایل خود استفاده می کنیم زیرا ما را خوش استایل تر می کند یا ما را لاغرتر نشان می دهد.

اما در حالت کلی افرادی که از لباس هایی با تناژ تیره استفاده می کنند عموما افرادی خودخواه بوده و اکثر این افراد بسیار خونسرد هستند.

افرادی که بیشتر از رنگ های تیره در پوشش خود استفاده می کنند به ندرت عصبی می شود. این افراد معمولا از سلیقه خوبی در انتخاب های لباس دارند و از آن دسته افرادی هستند که همه می خواهند به خرید لباس بروند از آن های در خواست می کنند تا آن ها را همراهی کنند.

جالب است بخوانید  راهنمای ست کردن کفش و کمربند برای آقایان

لباس تیره مردانه

در حالت کلی شما در انتخاب لباس های خود بیشتر دقت کنید که چه رنگی را انتخاب می کنید زیرا با پوشیدن رنگ لباس های خود به راحتی می توانید حس درونی و شخصیت فردی خود را به دیگران نشان دهید. حتی گاهی اوقات با پوشیدن یک رنگ لباس حس خوب و مطلوبی در فرد باقی بگذارید و گاهی هم می توانید حس ناخوشی در مخاطب خود ایجاد کنید.

همچنین در بسیاری از مواقع با انتخاب یک رنگ اشتباه می توانید یک قرار عاشقانه خود را نبرید و در فرد مورد نظر خود حس خوبی ایجاد نکنید.

پس حتما در انتخاب همه رنگ ها در لباس ها دقت کنید.

استایلی مدرن با این شلوار جذاب

مقاله قبلی

نحوه ست کردن رنگ های مختلف کت تک

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اسپرت